Merhaba,

Bazı kullanıcılarımız şimdiden para kazanmaya başladılar. Bu hafta içinde sisteme papara hesaplarınızı ekleme özelliği gelecektir. Para çekim talebinde bulunurken ekli olan hesap kullanılacak. 

Ödeme gününü pazartesi günleri olarak belirledik. Diğer sistemlerden farklı bir yapıya sahip olduğumuz için ödeme talebinin işleyişini anlatmak istedik. 

İlk 1 ay kur sabit kalacaktır. Ondan sonraki tarihlerde her hafta cumartesi günü gece 00:00 dan önce kur değişecek ve pazar bitimi olan 00:00 a kadar ödeme talebinde bulunabileceksiniz. Pazartesi günü ödemeleriniz hesabınıza yatırılacak. Böylelikle sizin bir kaybınız olmayacak. Kuru bilerek talepte bulunacaksınız. Sistem kendi kurunu kendisi otomatik olarak her cumartesi günü ayarlamaktadır. O yüzden yükseldiğinde ve düştüğünde bizlere itiraz etmeyiniz. Kur şu anda 1000 kömürdür. 1 Şubattan sonraki ilk cumartesi günü otomatik olarak kendisini düzenleyecektir. Cumartesi gecesi 00:00 ile pazar gecesi 00:00 arasındaki 24 saat boyunca para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Ödemeler sadece papara hesabına yapılır. Minimum ödeme tutarı 10 TL ve işlem ücreti 2 TL'dir. (10 TL çekebilmek için 12 TL'ye sahip olmalısınız.

Soruları olan arkadaşlar forumda ve sitede bulunan chat bölümünden bilgi paylaşımında bulunabilirler.

Herkese bol kazançlar, iyi oyunlar diliyoruz.
Delibaraj.com