Kısa ve Öz

1- Sitemizde size verilen başlangıç altınlarıyla veya bütçenize uygun olan altın paketlerinden satın alarak barajınızı geliştirmeye başlayabilirsiniz.

2- Altınlarınızla almak istediğiniz türbini veya türbinleri aldıktan sonra düzenli olarak ürettiği elektriği toplamanız gereklidir. Ürettiğiniz elektrikler "bobin"de depolanır. Bobin dolum süresi 8 saat, max 1.000.000kW elektriktir.

3- Biriktirdiğiniz altınları isterseniz ödeme puanına çevirebilir, isterseniz de yeni türbinler alarak ve bobin kapasitenizi geliştirerek oyundaki gelişiminizi sürdürebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir durumdur.

4- Oyunumuzda ödeme puanı ve bobin kapasitesi mevcuttur. Kazandığınız parayı istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Çekmek istediğiniz para kadar TL bakiyesine ve ödeme puanına sahip olmanız gerekir. Depo sistemi ise kullanıcıları online tutmak üzere ayarlanmış bir sistemdir. Ve sizlerin bu oyundan para kazanıp paralarını düzenli şekilde çekebilmeleri için, bizlerin de gelire sahip olması gerekmektedir.

5- Sitemizde referans sistemi mevcuttur. İsterseniz referans linkinizi paylaşarak, oyunumuza kazandırdığınız kullanıcılardan ek gelir elde edebilirsiniz. Aynı IP adresi üzerinden açılan referanslı hesaplar, bilgi verilmeksizin banlanır.

6- Sitemizde düzenlenecek yarışmaları ve çekilişleri Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler, bol kazançlar ve dürüst bir oyun diliyorum.