Sıkça Sorulan Sorular

Delibaraj.com sitesiyle ilgili genel bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Delibaraj.com kullanıcılarına online olarak hizmet veren bir sanal hidroelektrik santrali oyunudur.
1- Sitemizde size verilen başlangıç altınlarıyla veya bütçenize uygun olan altın paketlerinden satın alarak barajınızı geliştirmeye başlayabilirsiniz.

2- Altınlarınızla almak istediğiniz türbini veya türbinleri aldıktan sonra düzenli olarak ürettiğini elektriği toplamanız gereklidir.

3- Biriktirdiğiniz altınları isterseniz ödeme puanına çevirebilir, isterseniz de yeni türbinler alarak ve bobin kapasitenizi geliştirerek oyundaki gelişiminizi sürdürebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir durumdur.

4- Oyunumuzda ödeme puanı ve bobin kapasitesi mevcuttur. Kazandığınız parayı istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Çekmek istediğiniz para kadar TL bakiyesine ve ödeme puanına sahip olmanız gerekir. Depo sistemi ise kullanıcıları online tutmak üzere ayarlanmış bir sistemdir. Ve sizlerin bu oyundan para kazanıp, paralarını düzenli şekilde çekebilmeleri için, bizlerin de gelire sahip olması gerekir.

5- Sitemizde referans sistemi mevcuttur. İsterseniz referans linkinizi paylaşarak, oyunumuza kazandırdığınız kullanıcılardan ek gelir elde edebilirsiniz.

6- Sitemizde düzenlenecek yarışmaları ve çekilişleri Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Haber vermeksizin online olan kullanıcılar arasında yapılan çekilişleri kaçırmamak içinse, sitemizi düzenli olarak ziyaret ederek şansınızı arttırabilirsiniz. Gördüğünüz üzere oyunumuz gayet basit ve kazançlı. Hepinize İyi Eğlenceler ve Bol Kazançlar..
Sitemizden kazanacağınız miktar tamamen size bağlıdır. İsterseniz yatırım yapmadan uzun vadede, isterseniz de altın paketlerinden size uygun olanını alarak kısa sürede gelişim sağlayıp düzenli kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca bonus ve yarışmalardan faydalanarak kazançlarınızı arttırabilirsiniz.
Oyuna başladığınız andan itibaren size verilen hediye altınla ilk türbinlerinizi alabilir ve gelişme sürecine girebilirsiniz. Unutmayın siz kazandıkça biz de kazanacak, biz kazandıkça siz de kazanacaksınız. Birlikte gelişmek dileğiyle...
Hesabınızda minimum çekim tutarı yani 10 TL değerinde TL bakiyeniz ve 10 adet ödeme puanınız olduğu zaman, PARA ÇEK bölümünü kullanarak bize talebinizi iletebilirsiniz. Tüm bilgiler eksiksiz ve doğru girildiği taktirde paranız en geç 24 saat içinde hesabınıza gönderilir. İleri zamanlarda farklı ödeme sistemleri de eklenecektir. Bilgilendirmeler facebook sayfamız üzerinden yapılacak.